Iza

 

Najlepszy fryzjer u jakiego byłam. Po pierwsze poświęcono dużo czasu na wywiad – nie tylko wzięto pod uwagę moje potrzeby, ale i potrafiono mi doradzić, uwzględniając je. Pełna uwaga i świetna atmosfera. Efekt przerósł moje oczekiwania, rewelacja, cena zdecydowanie adekwatna do usługi. Polecam każdemu, kto szuka osoby, która jednocześnie inspiruje i słucha.

 

 

 

 

Oliwia

Uwielbiam Shake Your Head. Lubię chodzić na najróżniejsze zabiegi. Zawsze jestem zadowolona. Mam świetnie obcięte i odzywione włosy. Atmosfera w salonie jest bardzo przyjemna, od wejścia czuję się zrelaksowana. Polecam!

 

Monika

Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim profesjonalizmem. Wyczerpujący wywiad z klientka. Wszystkie moje uwagi zostały uwzględnione. Bardzo dobrze dobrana fryzura oraz kolor. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

 

Andrzej

Miło i sympatycznie, ale przede wszystkim wyszedłem z salonu z pełną satysfakcją. Włosy doprowadzone do porządku po „niezbyt” udanej wizycie u poprzedniego fryzjera. Dokładnie i precyzyjnie a do tego zgodnie z moim wyobrażeniem. Dziękuję i na pewno do zobaczenia.

 


Instagram