Regeneracja włosów u fryzjera – widoczne i szybkie efekty

regeneracja włosów warszawaZaobserwowałeś, że Twoim włosom nie służą ciągłe zmiany temperatur? Masz dość wypadających kosmyków i rozdwojonych końcówek? A może Twoja fryzura szybko zaczyna przypominać siano, gdy tylko masz kontakt z wilgotnym powietrzem? Na te i inne problemy proponujemy Ci regenerację dopasowaną do kondycji włosów i skóry głowy. Dzięki niej szybko odzyskasz swój atrakcyjny wizerunek.

Sauna na włosy, koncentraty pielęgnacyjne czy odbudowa preparatami Olaplex potrafią zdziałać prawdziwe cuda. Nie żałuj więc swoim włosom zabiegów regenerujących, a szybko odwdzięczą Ci się pięknym i zdrowym wyglądem.

Dla kogo przeznaczona jest sauna na włosy?

Shake Your Head oferuje pielęgnację na wiele sposobów. Wśród nich możesz znaleźć zabiegi, do których używana jest sauna na włosy. Ta metoda sprawdza się zarówno do zniszczonych, suchych, jak i puszących się kosmyków. Preparat stosowany wraz z sauną każdorazowo dobieramy do skóry głowy i kondycji całej fryzury. Dzięki temu regeneracja włosów jest naprawdę skuteczna.

Koloryzacja z wykorzystaniem Olaplex

Jedną z metod dbania o włosy jest zapewnienie im ochrony w związku z przeprowadzaną koloryzacją. Naszym klientom proponujemy redukcję zniszczonych włosów oraz utrwalenie koloru za pomocą kuracji Olaplex. Ponadto przeprowadzamy również osobną pielęgnację z użyciem produktów tej marki. Pozwala ona trwale odbudować uszkodzoną strukturę włosów.

Dlaczego ważna jest regeneracja włosów?

Otoczenie, dieta, stosowanie prostownicy czy lokówki nie zawsze sprzyjają dobrej kondycji włosów. Warto więc na bieżąco dbać o ich zdrowie, a od czasu do czasu zafundować im również kompleksowy zabieg pielęgnacyjny. Profesjonalna regeneracja włosów u fryzjera to najlepszy sposób na szybką poprawę ich kondycji. Pamiętając o tych zasadach, dłużej będziesz się cieszyć piękną fryzurą.

Jeśli jesteś zainteresowany którymś z zabiegów, chcesz, abyśmy Ci doradzili i wykonali pielęgnację dostosowaną do Twoich potrzeb, to zapraszamy do naszego salonu. Jego adres to Warszawa, aleja Jana Chrystiana Szucha 8.


Instagram