Shake Your Head to miejsce dla klienta wyjątkowego, nie akceptującego schematów i braku spersonalizowanego podejścia do jego potrzeb. Salon fryzjerski, w którym znika niepewność spowodowana nieoczekiwanymi efektami zabiegów fryzjerskich i zawodów związanych z tym co ujrzymy w lustrze po wykonaniu usługi.

 

Najlepszy fryzjer

wie, że To Ty jesteś najważniejszy! Czas, który spędzasz w naszym Salonie, jest przeznaczony tylko dla Ciebie. Bardzo ważne jest się poznać, ponieważ kluczem do udanej metamorfozy jest profesjonalny fryzjer, który potrafi nie tylko doradzić, ale i wysłuchać Twoich oczekiwań.

 

Naszą wizytówką jest indywidualne podejście i dobór fryzury na podstawie pięciu elementów – kształtu twarzy, kształtu głowy, kondycji włosów, psychologii ruchów włosów i doboru kolorystycznego. Połączenie tych wszystkich czynników sprawi, że włosy wystylizowane w salonie staną się nie tylko odzwierciedleniem Twojej natury, ale także będą się świetnie układać.

 

Najlepszy fryzjer to coś więcej niż fachowiec.

Jeśli zastanawiasz się czy fryzura, którą dla siebie wybrałeś będzie pasować, nasi styliści są tu właśnie po to, aby Ci doradzić. Profesjonalny fryzjer wie, w jaki sposób zadbać o włosy tak, aby stały się pasującym elementem Twojego wizerunku. Przyjdź do nas także wtedy, gdy kompletnie nie wiesz, co zrobić z włosami, ale czujesz potrzebę zmiany. Zaproponujemy Ci odpowiednią fryzurę, w której poczujesz się świetnie, ponieważ pozostaniesz w niej sobą.

Gwarancja Perfekcji

Wszystkie fryzury kreowane są przez doświadczonych stylistów. U nas nie ma przypadkowości. Starannie dobieramy kosmetyki oraz zabiegi odżywcze, zgodnie z rodzajem skóry głowy i kondycji włosów.
W celu przedłużenia efektów naszej pracy tworzymy specjalnie dla Ciebie 3-miesięczny Plan Pielęgnacji, który jest kolejnym krokiem do zdrowych i lśniących włosów.

Shake Your Head to miejsce, które odmieni Twój wizerunek na lepsze!

 

Do zobaczenia!

 

 


Instagram